יש כרגע
0
מוצרים בסל

מבצע החודש

אודותינו

חברת "מים לחיים" הוקמה כדי לתת מענה לבעיית איכות המים במדינת ישראל, מציאת פתרונות לטיהור והשבחת המים בבית ופתרונות נלווים לחסכון באנרגיה.

בראש מעינינו שמנו את האפשרות לתת ללקוחות מקסימום מידע אודות סוגי המזהמים שיש במים ומגוון הפתרונות שניתן לקבל, כדי שהמים יהיו טובים יותר. ראויים יותר לשתייה, טובים יותר לבישול, בריאים יותר לתינוקות, בעלי רמת אבנית נמוכה יותר היות שנפגעת תקינות מכשירי החשמל וצנרת המים בבית.

חשובה לנו ביותר איכות השירות. אנו דוגלים בשירות מקצועי, מהיר, ואדיב. אנו סבורים שהפרסום החזק ביותר הוא ההמלצה של לקוחותנו עלינו ולכן אנו כל העת עמלים כדי לשפר ולחזק את מערך שירות הלקוחות.

בנוסף אנו גם מקפידים לעבוד עם היבואנים הגדולים בשוק ולספק מכשירים אמינים, איכותיים ויוקרתיים שעברו את מכון התקנים, קיבלו אישורים כנדרש וניתן לספקם באחריות ! לקוחות "מים לחיים" יכולים להנות מעשרות אפשרויות לטיהור המים בבית. הלקוח הוא זה שבונה לעצמו את חבילת טיהור המים עפ"י צרכיו ויכולותיו.

ברשותנו מגוון עצום וברמות מחירים משתנות של מתקני ומטהרי מים במגוון צבעים וגדלים. סוגי סננים איכותיים, קולרים, מכונות קפה, ושאר אביזרים מתחום המים שניתן לספק כדי שהבריאות תהיה כמה שיותר טובה ואם ניתן גם את איכות החיים לשפר ובמחיר נאות אז...מה טוב !

בין לקוחותנו מאות בתי אב, מוסדות, בתי ספר, מפעלים, רשויות וחברות מהמובילות במשק.

המנכ"ל והבעלים של חברת "מים לחיים" הינו איציק יקוטי והוא בכל רגע ישמח לעזור ולתת הכוונה

! צרו קשר